XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: About
ru: Информация

en: Troubleshooting
ru: Поиск неисправностей
