XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: About
sv: Om

en: Troubleshooting
sv: Felsökning
