XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Configuration
ast: Configuración
