XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
