XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
