XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configuration
ca: Configuració

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Troubleshooting
ca: Resolució de problemes
