XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Troubleshooting
el: Επίλυση προβλημάτων
