XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration
eo: Agordoj
