XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Description
no: Lýsing

en: Edit
no: Broyt

en: Name
no: Navn

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: About
no: Um
