XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
