XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
