XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
