XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
