XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
