XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
