XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
