XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
