XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
