XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Troubleshooting
ug: كاشىلا
