XSL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
