XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
