XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Troubleshooting
fa: اشکال یابی
