XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Configuration
gl: Configuración

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Troubleshooting
gl: Solución de problemas
