XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Troubleshooting
hu: Hibaelhárítás
