XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
