XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
