XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
