XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Troubleshooting
fi: Ongelmanratkaisu
