XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Configuration
hr: Postavke

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
