XSL Formatter (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
