XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Troubleshooting
kn: ತೊಂದರೆಪರಿಹಾರ
