XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
