XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
