XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów
