XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
