XSL Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Troubleshooting
uk: Вирішення проблем
