Xtended Content (8.x-0.8) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: List
fa: فهرست

en: Edit
fa: ویرایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: N/A
fa: هیچ

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: About
fa: درباره

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -
