Xtended Content (8.x-0.8) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: About
oc: A prepaus

en: Create @name
oc: Crear @name

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -
