Xtended Content (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ
