Xtended Content Entity (2.2.11) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Host
af: Masjien

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Method
af: Metode

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Identifier
af: Identifiseerder
