Xtended Content Entity (2.2.11) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: N/A
et: Puudub

en: Authored by
et: Autor

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Method
et: Meetod

en: Button
et: Nupp

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Definition
et: Definitsioon

en: Limit
et: Limiit

en: Query
et: Päring

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Environment
et: Keskkond

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Debug
et: Siluma

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Cardinality
et: Võimsus

en: File options
et: Faili valikud

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Limited
et: Piiratud

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Allowed number of values
et: Lubatud väärtuste arv

en: Number of values is required.
et: Väärtuste arvu määramine on kohustuslik.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks
