Xtended Content Entity (2.2.11) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Host
hy: Հոսթ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Port
hy: Պորտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Limited
hy: Սահմանափակ

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
