Xtended Content Entity (2.2.11) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -
