Xtended Content Entity (2.2.11) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: About
te: గురించి
