Xtended Content Entity (2.2.11) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Maximum length
ur: حد لمبائی
