Xtended Content Entity (2.2.11) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: N/A
az: Yox

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Button
az: Düymə

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Definition
az: Tərif

en: Query
az: Sorğu

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Debug
az: Debaq

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Limited
az: Məhduddur

en: Current revision
az: Cari təftiş
