Xtended Content Entity (2.2.11) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Host
be: Хост

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Method
be: Метад

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Port
be: Порт

en: Definition
be: Азначэнне

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
