Xtended Content Entity (2.2.11) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Host
bg: Хост

en: Authored by
bg: Написано от

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Button
bg: Бутон

en: Port
bg: Порт

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: File options
bg: Опции на файла
