Xtended Content Entity (2.2.11) - en to fi translation catalogue (54 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Host
fi: Isäntä

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Method
fi: Tapa

en: Button
fi: Nappi

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: Port
fi: Portti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Token
fi: Muuttuja

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Query
fi: Kysely

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Server
fi: Palvelin

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Cardinality
fi: Mahtavuus

en: Handlers
fi: Käsittelijät

en: Verify
fi: Tarkista

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Limited
fi: Rajoitettu

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: Allowed number of values
fi: Sallittujen arvojen lukumäärä

en: Number of values is required.
fi: Arvojen lukumäärä on pakollinen.

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
