Xtended Content Entity (2.2.11) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Host
gl: Anfitrión

en: N/A
gl: N/D

en: Authored by
gl: Creado por

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Method
gl: Método

en: Button
gl: Botón

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Port
gl: Porto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Token
gl: Símbolos

en: Definition
gl: Definición

en: Limit
gl: Límite

en: Query
gl: Consulta

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Debug
gl: Depuración

en: Server
gl: Servidor

en: Identifier
gl: Identificador

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: File options
gl: Opcións de selección

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Limited
gl: Limitado

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Allowed number of values
gl: Número de valores permitidos
